2021 Yılının En İyi 27 Ücretsiz WordPress Teması

Web sitenize parlak ve profesyonel bir görünüm kazandırmak için profesyonel bir web tasarımcısı olan ve size para kazandırabilecek birçok WordPress temaları mevcuttur. Sizin için araştırma yaptık ve hemen kullanıma hazır olanları derledik.

En İyi Ücretsiz WordPress Temaları

İster iş için en iyi WordPress temalarını, ister bloglar yapmak adına WordPress içeriklerini veya başka bir şey için güzel ve uygun fiyatlı bir web sitesi arıyorsanız, bu güçlü temalar insanları cezbeder ve bir göz atmaya değer:

1. OceanWP

OceanWP Theme Review
OceanWP

Bu tema, en iyi çok amaçlı temalardan biri olarak listenin başında geliyor. E-Ticaret veya üyelik siteleri dahil olmak üzere her tür web sitesi için kullanabilirsiniz.

En hızlı büyüyen WordPress temaları seçeneklerinden bir tanesidir, e-ticarette iyidir ve çok hızlı sayfa yükleme kabiliyetine sahiptir. OceanWP ile iyi bir tasarıma sahip olursunuz ve mobil ve tablet ekranlarında da güzel görünürsünüz.

2. Astra

astrawp

Bir başka güçlü ve hızlı büyüyen ücretsiz WordPress teması Astra’dır. Bu tema ile oluşturulmuş site şablonlarından kullanarak tasarı yapmak harcadığınız zamanı azaltabilir.

Tek bir kod satırı olmadan tonlarca şeyi özelleştirebilir ve markanıza uygun hale sokmak için yazı tiplerini kolayca farklı hale getirebilirsiniz. Web sitenizi daha da markalaştırmak istiyorsanız, WordPress özel giriş formunun nasıl oluşturulacağına ilişkin bilgilere bakabilirsiniz.

3. Hestia

hestiawp

Hestia, her çeşit web sitesi için kullanılabilen esnek, şık ve modern bir temadır. Hız ve performansa odaklanır, böylece web siteniz hızlı bir şekilde yüklenir.

4. Neve

nevewp

Neve by Themeisle, mobil aletlere ilk sırayı veren bir ilkeyi savunduğu için güzel ve duyarlı tasarıma sahiptir. Temaları popüler sayfa oluşturucularla da uyum içindedir, bu sebeple web sitesi oluşturmayı herkes için erişilebilir hale getirir. Ve Themeisle’dan olduğu için bu hafif temanın güvenilir güncellemelere sahip olacağını bekleyebilirsiniz.

5. Simple

simplewp

Simple, Themify tarafından oluşturulmuş ve WordPress sitenize kolayca Shopify mağazası ekleyebilen ücretsiz bir WordPress temasıdır. Bu şekilde sitenizi, alıcıları Shopify’a yönlendirmeden ürünleri satın alabilecekleri bir internet mağazasına dönüştürebilirsiniz. Ve normal bir blog sitesi veya web sitesi için yeterince esnektir.

6. Fremedy

fremedy demo header2

Fremedy, Thesis 2 veya Genesis üzerinde çalışan basit bir temadır ve ücretsizdir, bu nedenle web sitenizi oluşturmak için fazla ödeme yapmazsınız. Kişiye özgü bir portföy işlevi sunar ve tüm tarayıcılarında çalışır. İnternet siteniz için kullanışlı WordPress içeriklerinden biridir.

7. North Shore

north shorewp

North Shore’un çok iyi tasarımı, onu başka bir internet sitesi oluşturmak için en iyi seçim haline getirir. Saydam başlık, statik bir görüntü veya kalın bir ana sayfa ile kullanmanıza olanak tanır. Bu tema ücretsizdir, fakat bu listedekilerden farklı bir ücretli bir ana tema gerektirir.

8. Foodica Lite

foodicalite

Foodica Lite, özel bir widget ile gelir ve en iyi duyarlı WordPress temalarından biridir. Yemek blogları ve tarifi web siteleri için mükemmel bir temadır. Ayrıca, güzel bir WooCommerce entegrasyonuna sahiptir.

9. Agama

agamawp

Agama, listemizdeki en iyi çok amaçlı temalardan biridir. Modern tasarımı ile, bu temanın şık görünmesini sağlar. Bunun yanında, WooCommerce ve birçok popüler sayfa oluşturucu ile uyumluluk sağlar.

10. Albar

albarwp

Bu yüksek puanlı ücretsiz WordPress teması, bir iş internet sitesi, portföy internet sitesi, online mağaza ve bir blog sitesi tasarlamak için kullanabileceğiniz duyarlı bir tasarıma sahiptir. Albar’ın farklı sayfa şablonları biriyle başlayabilir, WooCommerce yükleme ve SiteOrigin en kolay sürümünü kullanarak bir e-ticaret sitesine sahip olabilirsiniz.

11. Vlog’lar

vlogrwp

Bir video blog yazarıysanız, Vlogr kesinlikle sizin için ücretsiz bir WordPress’dir. YouTube gibi video sitelerini destekler, ayrıca mobil uyumlu ve duyarlıdır. En önemlisi, bu içerik 4K kullanıcıları için uygun olduğundan tasarımınız kristal berraklığında görünecektir.

12. Ascend

ascendwp

Ascend, yalnızca premium bir içerik sitesinde olabileceğini sandığınız birçok özelliğe sahiptir. Şık bir dikey içerik alanına ve siz istedikçe değişen güzel bir başlığı vardır. Bu temayı herhangi bir kurum, blog ve hatta bir e-ticaret mağazası için kullanabilirsiniz.

13. Prolific

prolificprowp

En iyi ücretsiz temaları istiyorsanız bir diğer harika seçenek de Prolific’tir. Bu tema, kişiye ait widget’lar ve yerel bir referans ile kullanabileceğiniz kurumlar için son derece iyidir. Bu ücretsiz olanda birçok güzel özellik mevcuttur, fakat özellikle renk içeriklerini ve sosyal medya düğmelerini beğeneceksiniz.

14. Minimal Magazine

Nefes kesen Minimal Magazine, güncel tasarımı sebebiyle ücretsiz WordPress içeriklerinden bir tanesidir. Bir çevrimiçi sunucu iseniz özellikle harikadır. Bu inanılmaz hızlı tema, görmeniz gereken süper benzersiz duyarlı içeriklere sahiptir.

15. Business Owner

Normalde ücretli temalar için olan birçok özellik Business Owner ile en iyi ücretsiz WordPress temalarını sunar. Güzel bir internet sitesi tasarlarken istediğiniz farklılıkları rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca duyarlı bir tasarıma sahiptir ve SEO için optimize edilmiştir.

16. Nothing Personal

Nothing Personal bloglar için mükemmel bir WordPress temasıdır. Aralarından tercih yapabileceğiniz 800’den fazla Google Yazı Tipi ile gelir. Bunun yanında kendinizin ve markanızı bir temsili olarak tasarlayabilmeniz için birçok seçeneği vardır. Ayrıca farklı düzen içeriklerine, arşivlere, gönderi şablon türlerine sahiptir.

17. Just Read

JustRead , okumaya odaklanan minimalist bir yaklaşım sunar. Tüm ücretsiz WordPress temalarından en iyi blog düzenlerine sahiptir. Temiz ve basit görünüyor, ayrıca muhteşem bir portföy ve web sitesi yapar.

18. Biscuit Lite

Yemek tarifleri yapmak için ücretsiz WordPress temasını Biscuit Lite sunar. Yemek blogcuları, iyi bir tasarıma sahip bu güzel tema şablonunda bir internet sitesi başlatabilir, böylece mobil cihazlarda da yemekler lezzetli görünür.

19. Riba Lite

Netlik ve güzellik en iyi ücretsiz WordPress temalarından Riba Lite’ı tanımlamanın güzel bir yoludur. Bu tema, şıklı ve modern bir tasarıma sahiptir. Çok özelleştirilebilir olduğu için iş web siteleri adına harikadır.

20. Screenr

Bu cesur tema, ajanslar, blogcular, portföyler, serbest çalışanlar veya işletmeler için mükemmel tam ekrana sahip başka yeni bir modele sahiptir. Tasarım zevklerinizi göstermek istiyorsanız, iyi işler yapan biri için Screenr mükemmel bir seçim olacaktır.

21. Knight

Knight ücretsiz WordPress temaları seçenekleri arasında görsel olarak en etkileyici olanıdır. Oyundaki en yeni oyunculardan biridir, ancak bu blok düzenleyici destekli WordPress Blog teması, her tür web sitesi için uygun olduğundan süper popüler hale gelmektedir. Ayrıca, duyarlı tasarımı ve kullanımı son derece rahat olmasıyla tüm özelliklerine sahiptir.

İlk mağazanızı açmak, özellikle bütçeniz kısıtlıysa, bunaltıcı olabilir. Çevrimiçi mağazanızı çalışır duruma getirmek için, size kutudan çıktığı gibi temel özellikleri verecek basit bir tema isteyebilirsiniz.

Hemen hemen her tür mağaza için uygun hale getiren birden fazla nişe uyum sağlayabilir temalar vardır. Yerleşik widget’lar ve kapsamlı bir Google Fonts koleksiyonu aracılığı ile görsellerinizi kişiselleştirmek kolaydır. Renkleri değiştirmek, yazı tipi boyutlarını ayarlamak ve daha fazlasını yapmak için özelleştiriciyi de kullanabilirsiniz.

Ziyaretçilerinizi etkilemek istiyorsanız bir görseli ve hatta bir içerikleri göstermek için olan etkileyici bir kapak özelliği ile gelir. Tema ayrıca çeviriye hazırdır, böylece hedef kitlenize kendi ana dillerinde ulaşabilirsiniz.

Sonuç olarak, basit bir düzen ile ücretsiz bir e-ticaret teması arıyorsanız, Indiana işinizi halletmenize yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu