Need For Speed ​​Unbound Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Need For Speed ​​Unbound, serideki yeni bir oyundur ve Xbox One, PlayStation 5 ve PC’de mevcut olacaktır. Oyunun çıkış tarihi ilerleyen günlerde duyurulacaktır. Bu arada oyun hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve çeşitli Sürümler hakkında en son bilgileri alabilirsiniz.

PlayStation 5

Oyun henüz satın alınmasa da 2 Aralık’ta PlayStation 5’te çıkacak. Oyun hakkında daha fazla bilgiyi resmi web sitesinde ve nasıl ön sipariş vereceğinizi de öğrenebilirsiniz. Üç gün erken oynayabilecek ve ön sipariş verirseniz bir avuç eşya alacaksınız. Oyun ayrıca yeni haftalık zorluklar içerecek ve geride kalan polisleri içerecek.

Çıkış tarihine gelince, Need for Speed ​​Unbound 2 Aralık olarak belirlendi. Bu, oyunun normal Need for Speed ​​oyun sürümlerinden biraz daha geç olacağı anlamına geliyor. Bu, geliştiricilerin Noel sezonu satış döneminden yararlanmalarını sağlayacaktır.

Xbox Serisi X/S

Xbox Series X/S sahipleri yakında bir sonraki Need For Speed ​​oyununa sahip olabilecekler. Daha önce, bu oyunun 2020’de piyasaya sürülmesi planlanıyordu, ancak geliştirici Criterion Battlefield 2042 üzerinde çalışırken ertelenmişti. Son haberler, oyunun 2 Aralık’ta yalnızca Xbox Series X/S için piyasaya sürüleceği yönünde.

Oyunun 2 Aralık’ta Xbox Series X/S ve PlayStation 5 için piyasaya çıkması planlanıyor. Oyun, eleştirmenlerce beğenilen ilk iki bölümün devamı niteliğinde. Serbest dolaşımlı bir açık dünya, polis kovalamacaları ve bir hip-hop müziği ile yüksekten uçan bir yarışçı. Orijinal Need for Speed ​​kadar fazla içeriğe sahip olmayacak olsa da, bu daha fazla nüans ve kontrol sunacak.

Bilgisayar

En son Need For Speed ​​oyunu Aralık ayında PC için çıkacak. Yakın zamanda Electronic Arts and Criterion Games tarafından duyuruldu. Önceki oyunlarda olduğu gibi, oyunun özel bir yeni nesil çıkış tarihi olacak. 2 Aralık 2022’de PS5, Xbox Series XS ve PC’de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Oyun, Need for Speed ​​Heat’in devamı değil, bu yüzden hayranlar son ikisi kadar büyük bir gişe rekorları kırmasını bekleyemezler. Ancak, bazı benzerlikleri var. Need for Speed ​​Unbound, yasadışı bir sokak yarışı dünyasında geçen tek oyunculu bir kampanyayı içerecek.

Müzik

Need For Speed ​​Unbound, son derece stilize sanata sahip yeni bir yarış oyunudur. Tarzı, daha gerçekçi yarış türünden farklıdır ve rapçi A$AP Rocky’ye sahiptir. Rapçi, oyunda çok önemli bir rol oynamak için seçildi. Rocky, fragmandaki görüntüsünün yanı sıra müziğiyle oyunun müziklerine de katkıda bulunacak.

Oyunun sanat tarzı, büyük ölçüde sokak grafitilerinden esinlenmiştir. Oyun ayrıca, oyunda önemli bir oyun unsuru olacak olan polis kovalamacalarını da içerecek. Need For Speed’in geliştiricilerinin oyunlarına anime öğeleri ekledikleri biliniyor ve bu öğeler oyunun müziklerine de yansımış durumda.

NFS Unbound Fiyatı

Oyunun günümüzde pek yoğun bir kitlesi olması sebebiyle döviz kurunun yüksek olması hasebiyle 1.399 TL civarında olması beklenmektedir. Oyunun tek oyunculu olması dışında çoklu oyuncu yani Multiplayer desteklemesi hasebiyle bu fiyatın aslında oyun için ideal olduğu görüşü savunulmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu